Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Minister nagradza uczniów ZSP nr 2

Zaskoczyliście nas swoim zaangażowaniem, otwartością i pomysłowością – powiedział wiceminister Adam Zdziebło wręczając nagrody zwycięzcom konkursu „Co się zmieniło w moim życiu dzięki Funduszom Europejskim”. Spotkanie z laureatami odbyło się 11 stycznia 2012 r. w Warszawie. Ponad 724 prace wpłynęły do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w Warszawie w  odpowiedzi na konkurs „Co zmieniło się  w  moim życiu dzięki Funduszom Europejskim?”. Wśród nich znalazła się praca uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, kierunku technik informatyk: Maksymiliana Prusaka oraz Piotra Wilczyńskiego. To oni właśnie zajęli III miejsce w kategorii filmowej oraz wyróżnienie w głosowaniu internetowym zdobywając cenne nagrody, m.in. aparat fotograficzny oraz oprogramowanie do obróbki cyfrowej.