REKRUTACJA ROZPOCZĘTA !!!

Drodzy Gimnazjaliści – Przyszli Uczniowie ZSP 2! 13 maja rozpocznie  się proces rekrutacji uczniów do szkół ponadgimnazjalnych.

Na terenie całego woj. śląskiego obowiązuje rekrutacja elektroniczna. W przypadku części gimnazjów konta dla gimnazjalistów zostały założone przez szkołę. Wykaz tych gimnazjów znajdziecie w zakładce po lewej stronie ,,GIMNAZJA”. Jeśli Wasza szkoła jest na tej liście, to loginy i hasła otrzymacie od wychowawcy lub w sekretariacie. Jeśli na tej liście nie ma Waszego gimnazjum, oznacza to że konto w systemie musicie założyć samodzielnie.

Zanim zaczniecie pracować w systemie zapoznajcie się szczegółowo z przewodnikami, które możecie pobrać w zakładce ,,Przewodnik”. Jeden z przewodników przeznaczony jest dla kandydatów, dla których konto założyło gimnazjum, a drugi dla kandydatów, którzy konto zakładają samodzielnie. W przewodnikach znajdziecie szczegółowe informacje o sposobie prowadzenia rekrutacji elektronicznej i istotnych terminach.

WAŻNE:

Przeczytajcie uważnie te przewodniki – łatwiej będziecie mogli pracować w systemie i podejmować decyzje. Jeżeli samodzielnie zakładacie konto w systemie pamiętajcie, aby w drugim kroku zapisać swój LOGIN. To ten identyfikator, oraz ustalone przez siebie hasło pozwoli Wam logować się do systemu. Wypełnienie już pierwszej strony formularza zgłoszeniowego powoduje założenie Waszego konta, nawet jeśli nie wypełnicie pozostałych formularzy.

Najważniejszą decyzję polegającą na wyborze szkół i oddziałów możecie podjąć spokojnie w późniejszym terminie.
Do logowania się w systemie wykorzystujecie zakładki po lewej stronie:
– ZAŁÓŻ KONTO (dla nowych kandydatów)
– ZALOGUJ SIĘ (dla kandydatów posiadających już konto)

UWAGA:

Macie naprawdę wiele czasu na podjęcie trafnych i rozważnych decyzji.

Jeśli zdarzy się, że zapomnicie loginu lub hasła to:
• zgłoście się do swojego macierzystego gimnazjum, jeśli konto było zakładane w gimnazjum i poproście o nadanie nowego hasła;
• załóżcie drugie konto, jeśli zakładaliście je samodzielnie.

Rozpocznij proces rekrutacji: https://slaskie.edu.com.pl

Życzymy Wam spokojnej pracy w systemie.

źródło: https://slaskie.edu.com.pl