Śląskie.Zawodowcy

Rozpoczynamy drugi nabór uczniów Technikum nr 2 do Programu „Śląskie.Zawodowcy”.

W ofercie Programu „Śląskie.Zawodowcy” proponujemy :

• kurs spawania dla chłopców
  • kurs „Optymalizacja zapasów-program Solver Excel” dla dziewcząt z klas logistycznych
    Jest to wspaniała okazja do zdobycia dodatkowych kwalifikacji oraz dobre przygotowanie do egzaminów zawodowych.
    Uczestnikami kursów z tego Programu byli już nasi Informatycy z klas 4D i 4C
    Są bardzo zadowoleni! Otrzymali Uprawnienia i Certyfikaty. Pomimo pandemii udało się zrealizować szkolenia!
    Zgłoszenia do 20.11.2020 prosimy kierować poprzez Librus do Pani Ludmiły Warszawskiej Specjalisty d/s kursów Programu „Śląskie.Zawodowcy”
    Regulamin Programu „Śląskie.Zawodowcy” oraz formularz rekrutacyny znajdują się w zakładce strony ZSP2 w Jaworznie

ZAPRASZAMY !!!