Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Żegnamy rok szkolny. Witamy wakacje!

W dniu 21 czerwca o godz. 10.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Jak co roku wręczono nagrody dla wyróżniających się uczniów zarówno za osiągnięcia indywidualne, jak i pracę na rzecz szkoły. Na koniec obejrzeliśmy wraz z zaproszonymi gośćmi: przedstawicielem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa oraz Wojskowego Centrum Rekrutacji, wspaniały program artystyczny. Po zakończeniu uroczystości, uczniowie przeszli do klas, gdzie od swoich wychowawców otrzymali świadectwa ukończenia klasy.

Wakacje to czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania. Życzymy Wam samych słonecznych dni, radosnego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

FOTORELACJA