Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Ostatni dzwonek dla klas maturalnych

26 kwietnia 2024 r. o godz. 9.00 uczniowie klas V Technikum nr 2, uroczystą akademią pożegnalną przygotowaną przez młodszych kolegów, zakończyli ten szczególny rok szkolny, który był pełen niespodzianek, wyzwań i niepewności. Były kwiaty, ciepłe słowa i pełne łez oczy.

Słowa pożegnania wygłosił wicedyrektor szkoły, po czym najlepszym absolwentom wręczył świadectwa z wyróżnieniem i nagrody rzeczowe. Uczniowie klas mundurowych odebrali certyfikaty ukończenia nauki przedmiotu „Edukacja wojskowa”.

Po zakończeniu akademii wszystkie klasy maturalne wykonały pamiątkowe zdjęcia i udały się po raz ostatni do swoich sal lekcyjnych, aby odebrać zasłużone cenzurki i jeszcze raz zasiąść w swoich ławkach.

Życzymy wam zdania matury i udanego startu w dorosłe życie.