Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

„WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”

Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele przypominamy o akcji: „WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”

Zachęcamy do przynoszenia niepotrzebnych domowych elektrośmieci, małych gabarytów do dnia 9.11.2022.

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: 09.11.2022

PARTNERZY AKCJI:

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki – Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511; 83 341 75 94 wew. 23; w godz. 8:00 – 16:00

e-mail:eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

O miejsce szkolnej zbiórki prosimy pytać organizatorki Panią Renatę Galas i Panią Annę Stańczak lub na portierni.

Bądź EKO!