Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

30 stycznia 2022r. – 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku zebrana kwota zostanie przekazana na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci jako że wzrok to najważniejszy zmysł człowieka i bardzo ważne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości oraz podjęcie leczenia przy użyciu nowoczesnego sprzętu, którego polskim placówkom brakuje.

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału jako wolontariusz w najbliższym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby pomóc zbierać pieniądze na rzecz najmniejszych dzieci. Osoby chętne prosimy o kontakt z panią Agnieszka Dąbek. Poniżej znajdują się najważniejsze informacje jak zostać wolontariuszem/wolontariuszką WOŚP.
https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy