Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Ruszyła 21 edycja Szlachetnej Paczki!

Szlachetna Paczka pomaga najbardziej potrzebującym: osobom starszym i samotnym, rodzinom z dziećmi, osobom z niepełnosprawnościami, które potrzebują wsparcia lub dotkniętych ciężką, a często nagłą chorobą.  Pomaga tym wszystkim, dla których pełna lodówka, ciepły posiłek, nowe ubranie czy chwila oddechu od obowiązków opiekuńczych są mało realnym marzeniem.

Nasza szkoła również zachęca do wsparcia dzieła Szlachetnej Paczki.
Możliwości jest wiele:

  • można dokonać jednorazowej wpłaty
    To od wsparcia finansowego Darczyńców zależy na jaką skalę może działać Szlachetna Paczka
    i do ilu Rodzin w potrzebie dotrze. Więcej na:
    https://www.szlachetnapaczka.pl/wplacam
  • kupując produkty partnerów również pomagamy
    Można połączyć przyjemne z pożytecznym. Wspólnie z  partnerami Szlachetna Paczka tworzy produkty, akcje czy promocje, które wspierają finansowo jej rozwój. Więcej na: https://www.szlachetnapaczka.pl/partnerzy-dla-paczki/

Szlachetna Paczka. Ty też możesz pomóc.