Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Wybory Samorządu Uczniowskiego ZSP2

Dnia 28 września 2021r. przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie szkoły. Uczniowie wybierali swoich przedstawicieli spośród 10 kandydatów.

Komisja wyborcza w składzie: Amelia Doering klasa 3b, Dobrosława Twardak klasa 2d, Bartłomiej Kuchcińsk klasa 3c oraz opiekun SU: Magdalena Urbaniak, czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu policzyła głosy. Zgodnie z Regulaminem w skład prezydium Samorządu Uczniowskiego weszło pięć osób o największej liczbie głosów, z następującym przydziałem czynności w roku szkolnym 2021/2022:

  • Lazur Dawid z klasy 3h – PRZEWODNICZĄCY SU
  • Pietrzyk Jakub z klasy 3c – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO
  • Wylężek Martyna z klasy 4e – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO
  • Tondos Nikodem z klasy 3b – CZŁONEK SAMORZĄDU
  • Korniienko Kostiantyn z klasy 3e – CZŁONEK SAMORZĄDU

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!
Opiekun SU