Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Installing – uzyskaliśmy certyfikat!

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła brała udział w XVI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Insta.Ling to aplikacja do szybkiej nauki słownictwa z języka angielskiego, niemieckiego oraz innych języków. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym uczeń wpisuje słówka, bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie.

Najlepsze rezultaty daje systematyczna praca, dlatego uczniowie byli zachęcani do poświęcenia kilku minut na codzienną naukę, co z pewnością przyniosło oczekiwane efekty na zakończenie roku szkolnego.
Dzięki nauczycielom i uczniom biorącym udział w XVI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół, zostały spełnione wymagane warunki potwierdzające umiejętność wykorzystania Insta.Ling w nauczaniu języków i uczestnictwo w XVI Edycji Programu oraz nasza szkoła otrzymała CERTYFIKAT JAKOŚCI KSZTAŁCENIA w uznaniu skutecznego wykorzystywania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling!
Gratulujemy!