Relacja z zabawy w ESCAPE ROOM!

27 lipca w naszej szkole odbyły się zawody Escape Room dla przyszłych uczniów, którzy już znaleźli się na listach zakwalifikowanych do naszej szkoły, jak również tych, którzy chcieli nimi zostać.

Każda grupa, aby dostać się na pokład samolotu lecącego na wakacje do Grecji musiała wykonać 3 zadania. W pierwszym pokoju uczestnicy musieli zdobyć mapę Grecji ukrytą w butelce Odyseusza. W drugim pokoju należało odgadnąć zagadki, aby odblokować laptop i wydrukować bilet na samolot, a
w ostatnim pokoju po odkryciu kodu PIN do telefonu należało zadzwonić i dokonać rezerwacji w hotelu za granicą.

W ostatnim zadaniu uczniowie musieli się wykazać sprytem i współpracą, aby w krótkim czasie odnaleźć element gry ukryty w zamkniętych walizkach.

Każda grupa zaliczyła wszystkie zadania, a rekord ostatniego zadnia to 46 sekund! Serdecznie gratulujemy!