Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

ESCAPE ROOM – niezapomniane przeżycia i  świetna forma spędzania czasu

Dnia 2 czerwca w naszej szkole odbyły się zawody Escape Room. Każda klasa, aby dostać się na pokład samolotu lecącego na wakacje musiała wykonać 3 zadania. W pierwszym pokoju uczestnicy musieli zdobyć mapę Grecji ukrytą w butelce Odyseusza. W drugim pokoju należało odgadnąć zagadki, aby móc wydrukować bilet na samolot, a w ostatnim pokoju po odkryciu kodu PIN do telefonu należało zadzwonić i dokonać rezerwacji w hotelu za granicą.

W ostatnim zadaniu uczniowie musieli się wykazać sprytem i współpracą, aby w krótkim czasie odnaleźć element gry ukryty w zamkniętych walizkach.

Najlepszą okazała się klasa 3C, która zaliczyła wszystkie zadania w czasie 32 minut.

Serdecznie gratulujemy!