Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Wojewódzki Konkurs Pocztów Sztandarowych

Nasi kadeci najlepsi…

Po raz kolejny, 28 kwietnia 2021r. został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Pocztów Sztandarowych oraz Wiedzy o Polskich Symbolach i Barwach Narodowych. Organizatorem, jak co roku, była Szkoła Podstawowa nr 13 w Jaworznie. Z uwagi na ograniczenia spowodowane pandemią COVID-19, konkurs przebiegał w formie –  online.

Szkoły nadsyłały nagrane filmy z elementami musztry pocztów sztandarowych, według komend z nagranego pliku mp4, udostępnionego przez organizatorów. W kategorii szkół ponadpodstawowych poczet naszej szkoły wystawiony przez kadetów z klasy 3b zajął I miejsce.

Skład pocztu sztandarowego:

Gracjan Bołdys – klasa 3b

Łukasz Moroziński – klasa 3b

Marcin Musiał – klasa 3b

W nagrywaniu filmu pomagali również kadeci z klasy 3b: Martin Matuszewski oraz Jakub Banasik.

Gratulujemy.