Graj i zdobywaj punkty dla szkoły!

Polskie Towarzystwo Informatyczne ogłasza II edycję ogólnopolskiego konkursu informatycznego „TIK?-TAK!”. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej gry i zabawy w ramach 2 edycji naszego konkursu. Oficjalne otwarcie konkursu nastąpi 26.03.2012, ale już wcześniej publikować będziemy informacje na temat konkursu.

W tym roku konkurs będzie przebiegał w 3 etapach:
etap szkolny: podczas którego wszyscy uczniowie będą odpowiadali na pytania w testach on-line (codziennie 2 gry po 10 minut),
etap regionalny: do którego zostanie zakwalifikowanych 50 najlepszych uczniów (każdy poziom) z etapu szkolnego, podczas którego będą brali udział w jednej grze on-line  trwającej 15 minut,
finał: do którego zostanie zakwalifikowanych 10 najlepszych uczniów (każdy poziom) z etapu regionalnego, podczas którego będą wspólnie odpowiadali na zadawane pytania.

KONKURS NIE TYLKO DLA INFORMATYKÓW :)

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zgłoszenia oraz informacje u Koordynatora Konkursu TIK-TAK!

mgr inż. Marcin Gut  s.33

Regulamin konkursu Tik?-Tak!: