Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Wakacje z Warszawskim Instytutem Bankowości

BAKCYLprzedsiębiorczości – Wakacje 2020

Rok szkolny 2019/2020 pełen wyjątkowych wyzwań dobiegł końca – mamy nadzieję, że również i dla Was zakończył się on pozytywnie i spokojnie rozpoczynacie wakacje – pod wieloma względami absolutnie wyjątkowe. Pewnie rzadziej niż zwykle uda Wam się wyjechać i mniej niż zwykle aktywnie uczestniczyć w rzadziej organizowanych zajęciach i aktywnościach w Waszych miejscowościach. Dlatego też, biorąc pod uwagę tak „specjalne” tegoroczne wakacje, proponujemy Wam na najbliższe dwa miesiące udział w internetowym projekcie #BAKCYLprzedsiębiorczości – Wakacje 2020.

Szczegóły i harmonogram działań będą sukcesywnie publikowane na
stronie: https://bde.wib.org.pl/wakacje-2020/ i jako wydarzenie na
Facebooku „BAKCYLprzedsiębiorczości – wakacje 2020”

Czekają na Was m.in.

 • interesujące konkursy z atrakcyjnymi nagrodami pod hasłem: „Podróże finansowe i cyberbezpieczeństwo”,
 • rozwijaj swoje pasje
 • pomyśl przedsiębiorczo
 • zdobywaj nagrody
 • cykl warsztatów i spotkań online z ciekawymi i inspirującymi osobami ze świata finansów i nie tylko…
  – dla uczniów szkół ponadpodstawowych
  – cykl spotkań online
  Prowadzącymi będą – eksperci bankowi
  Zapraszamy do śledzenia Fanpage: https://www.facebook.com/projektbakcyl/