Drodzy Uczniowie ❤️ — Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie – informatyk, technik informatyk, e-sport, technik handlowiec, technik logistyk, klasy policyjno mundurowe, IV Liceum Ogólnokształcące, KKZ Jaworzno, Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe Jaworzno

Drodzy Uczniowie ❤️

Dziękujemy wszystkim Kandydatom za wybór naszej szkoły. Jesteśmy pewni że wybór, którego dokonaliście, sprawi Wam wiele satysfakcji oraz otworzy przed Wami perspektywy rozwoju osobistego i zawodowego.

Nadeszły długo oczekiwane wakacje. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Życzymy Wam samych słonecznych dni, radosnego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2018/2019!