Turniej gier e-sportowych GAME MASTER 2018

TURNIEJ GIER E-SPORTOWYCH ”GAME MASTER”

FINAŁ 18.05.2018 Galeria Galena w Jaworznie

Turniej gier e-sportowych GAME MASTER skierowany jest do uczniów w wieku 14-18 lat. Do wyboru gracze mają cztery gry: LEAGUE OF LEGENDS, COUNTER STRIKE, FIFA 2018, Hearthstone.

Terminy:

• Wszystkie terminy dotyczą 2018 roku.
  • Rejestracja Drużyn CS:GO, LOL: do dnia 16 marca (włącznie) poprzez formularz zgłoszeniowy online
  • Rejestracja Drużyn/Zawodników: FIFA 2018, Heartstone: do dnia 16 marca (włącznie), poprzez adres e-mail: gamemaster@gmail.com. W treści maila należy podać swój NICK, dane osobowe (imię i nazwisko),  szkołę.
  • Drużyny zostaną poinformowane do 18 marca o przebiegu rejestracji oraz o wszelkich innych niezbędnych informacjach.
  • Półfinały i finały odbędą się w Galerii Galena w Jaworznie, przy ul. Grunwaldzkiej 59. Gry rozgrywane będą w trybie 5 na 5, w przypadku FIFA 2018, Heartstone 1 na 1.
  • Kolejność zgłoszeń ma znaczenie „kto pierwszy ten lepszy”. Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia zapisów wcześniej.

Eliminacje do turnieju GAME MASTER odbędą się internetowo. O terminach rozegrania gier eliminacyjnych drużyny zostaną poinformowane na adres e-mail podany przy zgłoszeniu.

Dla zwycięzców poszczególnych gier przewidziane są nagrody.

UWAGI:

• w przypadku gry LEAGUE OF LEGENDS gracz ma obowiązek posiadać własne konto na serwerze NORTH-EAST,
  • w przypadku gry COUNTER-STRIKE GLOBAL OFFENSIVE gracz ma obowiązek posiadać konto STEAM z grą COUNTER-STRIKE,
  • konta w serwisie STEAM nie mogą być objęte żadną blokadą VAC,
  • zabronione jest używanie programów wspomagających (WALLHACK, AIMLOCK, JUMPTHROW itp.),
  • zakaz używania skryptów/bindów,
  • każdy uczestnik turnieju ma obowiązek przynieść własny sprzęt (klawiatura, mysz, słuchawki, podkładka). W trakcie turnieju jest możliwość wypożyczenia podstawowych sprzętu (klawiatura, mysz).

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

REGULAMIN TURNIEJU GIER E-SPORTOWYCH ”GAME MASTER”

1. Organizatorem turniejów są uczniowie Technikum Informatycznego E-SPORT w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie, Galeria Galena w Jaworznie – zwani dalej Organizatorem.
  2. Sędziami i Administratorami Turniejów są osoby wyznaczone przez Organizatora – zwani dalej Sędziami.
  3. Turniej rozgrywany jest na komputerach PC.
  4. Turniej ma charakter otwarty, bezpłatny i może wziąć w nim udział każdy Gracz jeśli jest wieku 14-18 lat i nie stoją mu na przeszkodzie czynniki zdrowotne (w rozgrywkach nie mogą brać udziału osoby chorujące na epilepsje, bądź u których może wystąpić zagrożenie atakiem w związku z wpatrywaniem się w migające światła/obrazy TV/monitorów).
  5. Gracze niepełnoletni by wziąć udział w turniejach muszą posiadać zgodę opiekunów prawnych (rodziców). Zgoda dostępna jest do pobrania na stronie www. zsp2.jaworzno.pl
  6. Zapisy do turnieju przeprowadzane są drogą elektroniczną poprzez formularz online, adres e-mail. Termin zgłoszeń upływa do godzina 23:59, dnia 16.03.2018. Liczba miejsc jest ograniczona.
  7. Szczegółowy regulamin każdej z gier zostanie opublikowany dodatkowo.
  8. Gracze mają obowiązek zachowania kultury osobistej oraz używać sprzętu komputerowego zgodnie z jego przeznaczeniem. Gdy chociaż jeden z Graczy drużyny nie będzie stosował się do tego punktu regulaminu Sędziowie mają prawo do wykluczenia całej drużyny z rozgrywek w trybie natychmiastowym.
  9. Przystąpienie do turnieju uczestnika jest równoznaczne z wyrażeniem przez niego zgody na niniejszy regulamin oraz zasady rozgrywek ogłaszanych przez Sędziów. W przypadku niejasności i sporów Sędziowie rozstrzygają je zgodnie z ogólnie przyjętym regulaminem rozgrywek danej gry.
  10. Sędziowie mają prawo do zmiany regulaminu oraz rozstrzygać będą o wszystkich sprawach nie zawartych w regulaminie.
  11. Osoby które wbrew zaleceniom lekarza lub ostrzeżeniom Organizatora o możliwości wystąpienia napadu padaczkowego przystąpią do turniejów robią to na własne ryzyko, a Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody jakie mogą sobie wyrządzić.
  12. Organizator utrwala również przebieg Imprezy dla celów dokumentacji oraz promocji lub reklamy Imprezy i imprez w przyszłych latach, Organizatora oraz sponsorów. Wizerunek osób przebywających na Terenie Imprezy może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniony dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych.
  13. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatora.

Do pobrania:

Oddziały szkoły

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Biuletyn Bezpieczeństwa Komputerowego OUCH! Turniej Gier Dobra Szkoła

Partnerzy szkoły

• Bricoman
  • Jaworzno
  • Spotted Jaworzno
  • Grupa Tauron
  • WSTI Katowice
  • Politechnika Śląska
  • Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
  • Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
  • 5. batalion
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Jaworznie
  • Europejski Fundusz Społeczny
  • Otwarta szkoła
  • Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
  • Polska Fundacja im. Roberta Schumana

Dołącz do nas!

• Zapewniamy najlepszą ofertę edukacyjną w Jaworznie dostosowaną do potrzeb rynku pracy.
  • Przygotowujemy kandydatów do pracy w Wojsku Polskim, Policji, Straży Miejskiej, Straży Granicznej, Służbie Celnej, Straży Pożarnej i Specjalistycznych Uzbrojonych Formacjach Ochronnych.
  • Zapewniamy wyspecjalizowaną, odpowiedzialną kadrę nauczycielską.

Dodatkowe atuty szkoły:

• dobra lokalizacja,
  • monitoring zapewniający bezpieczeństwo,
  • FreeWiFi ,
  • prowadzimy sekcje: strzelecką, wspinaczkową, informatyczną i wiele innych,
  • przyjazna atmosfera.

Motto ZSP nr 2:

Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek