Technik logistyk

Absolwent w zawodzie technik logistyk jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:

1. Planowanie i organizowanie prac związanych z procesem logistycznym w łańcuchach dostaw.
  2. Zarządzanie zapasami.
  3. Organizowanie prac związanych z gospodarką magazynową.
  4. Zarządzanie gospodarką odpadami.
  5. Planowanie i organizowanie prac związanych z procesem logistycznym w jednostkach gospodarczych i administracyjnych.

Do wykonywania wyżej wymienionych zadań zawodowych absolwent zostanie przeszkolony w zakresie:

1. Bezpieczeństwa i higiena pracy.
  2. Podejmowania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
  3. Język obcy ukierunkowany zawodowo.
  4. Kompetencje personalne i społeczne.
  5. Organizacja pracy zespołów.

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik logistyk może uzyskać dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik logistyk po potwierdzeniu kwalifikacji:

• A.30. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania.
  • A.31. Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych.
  • A.32. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych.

Kształcenie praktyczne odbywać się będzie w: pracowniach szkolnych, placówkach kształcenia praktycznego oraz przedsiębiorstwach zatrudniających logistyków.

Szkoła organizuje praktyki zawodowe zapewniając rzeczywiste warunki pracy właściwe dla zawodu fototechnik w wymiarze 4 tygodni (160 godzin).

W szkole organizowany jest kurs:

• wózek widłowy ręczny.

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Dołącz do nas !

• zapewniamy najlepszą ofertę edukacyjną w Jaworznie dostosowaną do potrzeb rynku pracy
  • przygotowujemy kandydatów do pracy w Wojsku Polskim, Policji, Straży Miejskiej, Straży Granicznej, Służbie Celnej, Straży Pożarnej i Specjalistycznych Uzbrojonych Formacjach Ochronnych
  • zapewniamy wyspecjalizowaną, odpowiedzialną kadrę nauczycielską

• Dodatkowe atuty szkoły:
  • dobra lokalizacja
  • monitoring zapewniający bezpieczeństwo
  • prowadzimy sekcje: strzelecką, wspinaczkową, informatyczną i wiele innych
  • przyjazna atmosfera