Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

TARGI PRACY I EDUKACJI 2018 W JAWORZNIE

11 kwietnia 2018r. Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie zorganizował Targi Pracy i Edukacji.

Dla osób młodych dokonujących wyboru dalszej ścieżki kształcenia lub poszukujących zatrudnienia, była to doskonała okazja by w jednym dniu i w jednym miejscu skorzystać z ofert edukacyjnych, szkoleniowych, ofert pracy, porad doradców zawodowych oraz ekspertów rynku pracy. Wystawcami byli pracodawcy, szkoły wyższe, szkoły policealne , szkoły ponadgimnazjalne w tym ZSP nr 2 oraz Urzędy Pracy, MOPS, Izba Administracji Skarbowej, ZUS, CIS Jaworzno oraz Pełnomocnik Prezydenta d/s  Osób niepełnosprawnych.

Uczniowie klasy 3E LO oraz 4H Technikum uczestniczyli w prelekcji, na której została zaprezentowana mobilna aplikacja Instant.job – innowacyjny model rekrutacji osób, które dotychczas nigdy nie pracowały.