Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

W referendum strajkowym 95% pracowników naszej szkoły zadeklarowało przystąpienie do strajku rozpoczynającego się 8 kwietnia br. Nauczyciele biorący udział w akcji strajkowej nie będą prowadzili zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.

Przypominamy, że nie oznacza to jeszcze, że 8 kwietnia szkoła będzie zamknięta, ale niestety trzeba  liczyć się i z  tą możliwością w związku z ciągle trwającymi negocjacjami między strona rządową i związkową.

Jednocześnie informujemy, że w naszej szkole nie wszyscy pracownicy przystąpią do strajku w związku z czym zapewnione będą zajęcia opiekuńcze dla uczniów którzy  będą obecni w szkole.

Prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji, oraz śledzenie na bieżąco informacji na stronie internetowej szkoły oraz portalach społecznościowych.