Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Nasi E-SPORTOWCY na Mistrzostwach Polski!

Podczas I Mistrzostw Polski klas e-sportowych „ATOMS CUP” w Kętach Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 reprezentowała drużyna StangerSkillTeam (SST) w składzie:

  • N0one
  • Dawi180
  • Revan
  • Kżul123
  • Matson

zawodnik rezerwowy:

  • Skeew

Osiem najlepszych zespołów klas e-sportowych z całej Polski, wyłonionych podczas eliminacji online, zmagało się w grze CS: GO podczas I Mistrzostw Polski klas e-sportowych „ATOMS CUP”. Zawody przebiegały na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu można było zobaczyć kilka godzin wspaniałych zmagań e-sportowych.

Wszystkim rozgrywkom z udziałem naszych uczniów towarzyszyły wielkie emocje, zarówno licznej publiczności na trybunach Domu Kultury w Kętach, jak i komentatorowi, który wielokrotnie chwalił drużynę z Jaworzna. Zawodnicy musieli zachowywać zimną krew oraz pełny stopień skupienia przez całe zawody. Na pewno na długo zawodnicy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Jaworznie zostaną w pamięci wszystkim, którzy mieli możliwość się z nimi zmierzyć, jak i tym którzy obserwowali całość zmagań zawodników na dużym ekranie kinowym.

Równocześnie podczas głównych rozgrywek w grze CS GO, wszyscy uczniowie klas e-sportowych mogli zapisać się i wziąć udział w następujących turniejach:

  • FIFA,
  • CS GO 1 vs 1,

które były również bardzo oblegane.

Podczas całodniowych zawodów wszyscy mogli uczestniczyć w wielu ciekawych panelach edukacyjnych związanych z branżą informatyczną i e-sportową w Polsce. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jaworznie dziękuje organizatorom za dobrą zabawę i świetne przygotowanie I Mistrzostw Polski klas e-sportowych.