Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

MASTER IT Ogólnopolski Konkurs Informatyczny

Zapraszamy uczniów gimnazjum oraz ostatnich klas szkół podstawowych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym MASTER IT.

Celem konkursu jest popularyzacja szeroko pojętej informatyki oraz nowych technologii informatycznych. Szczegółowe informacje dostępne na stronie konkursu 👉 http://konkurs.aktin.pl. Termin rejestracji do dnia 26.01.2018 r. Czekają atrakcyjne nagrody.

Patronat Technologiczny Konkursu:

👉 M I C R O S O F T

Sponsorzy:

👉  ACER FOR EDUCATION | NEC | AXENCE| AGRAF SYSTEMY INTERAKTYWNE

Organizatorzy:

👉 Aktin Sp. z o. o. w Sosnowcu | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Jaworznie | Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu | Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu |Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu