Zajęcia dodatkowe/Konsultacje

Zajęcia  przeznaczone są dla uczniów ZSP nr 2, którzy wykazują wyższe zdolności w rozumieniu pojęć ścisłych, bądź też chcą poszerzyć wiadomości z zakresu programu nauczania.

Zajęcia kółka prowadzone są w formie wykładów lub prezentacji (w tym również multimedialnych) oraz zadań problemowych, niekoniecznie trudnych, wykraczających poza ramy podstawy programowej.

Uczniowie mają możliwość zaznajomienia się z niektórymi praktycznymi zastosowaniami teorii, rozwijają umiejętności i schematyzowania na poziomie wyższym niż zakłada to program danej klasy, ugruntowują i poszerzają wiedzę zdobytą wcześniej oraz poznają wiele ciekawostek, które mogą pomóc im w ukształtowaniu pozytywnego stosunku do przedmiotów lub zainteresowań. Na zajęciach  można również przygotować odpowiedni zasób wiedzy i umiejętności potrzebny do przystąpienia do różnego typu konkursów.

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2017/2018

• Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
  • Polska Fundacja im. Roberta Schumana

Dołącz do nas!

• Zapewniamy najlepszą ofertę edukacyjną w Jaworznie dostosowaną do potrzeb rynku pracy.
  • Przygotowujemy kandydatów do pracy w Wojsku Polskim, Policji, Straży Miejskiej, Straży Granicznej, Służbie Celnej, Straży Pożarnej i Specjalistycznych Uzbrojonych Formacjach Ochronnych.
  • Zapewniamy wyspecjalizowaną, odpowiedzialną kadrę nauczycielską.

Dodatkowe atuty szkoły:

• dobra lokalizacja,
  • monitoring zapewniający bezpieczeństwo,
  • FreeWiFi ,
  • prowadzimy sekcje: strzelecką, wspinaczkową, informatyczną i wiele innych,
  • przyjazna atmosfera.

Motto ZSP nr 2:

Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek