Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

HANDLOWCY W SELGROSIE

Na wycieczce szkolnej w SELGROS Cash&Carry w Katowicach uczennice Technikum o kierunku handlowym mogły z bliska przyjrzeć się pracy hurtowni. Każde zadane pytanie zostało dokładnie omówione przez kierownika hali, który pełnił rolę przewodnika. Wycieczka w Selgrosie rozpoczęła się od wizyty w Punkcie Obsługi Klienta i poprzez ekspozycje towarowe różnych działów zakończyła się w strefie kas. Uczennice miały także okazję obejrzeć strefy obiektu, które na co dzień są niedostępne dla zwykłych klientów. Najbardziej interesującym punktem spotkania okazały się odwiedziny w dziale mięsno-rybnym, gdzie na własnej skórze można było odczuć chłód z mroźni. Wycieczka – bardzo udana, wzbogaciła handlowców o nowe doświadczenie zawodowe.