HANDLOWCY – SPRAWDZAJĄ TEORIĘ W PRAKTYCE

Uczniowie klasy 1E i 2B Technikum -Technik Handlowiec uczestniczyli w maju i czerwcu 2019 br. w kilku wydarzeniach kształtujących ich kwalifikacje zawodowe.

Odbyło się szkolenie „Obsługa kasy fiskalnej „organizowane przez firmę

ELTREND Elena Poznańska – uczestnicy otrzymali Certyfikaty.

Ogromne zainteresowanie wywołała wycieczka przedmiotowa do Hali Selgros w Katowicach gdzie  grupa Handlowców obserwowała procedury magazynowe oraz analizowała ekspozycje sezonowe SELGROS.

W sklepie-składzie budowlanym BRICOMAN Jaworzno odbyła się lekcja „Obsługi klienta” na temat „Procedury kasowe w placówce handlowej”.

Ostatnie szkolenie w DESIGNER OUTLET SOSNOWIEC w ramach przedmiotu „Pracownia sprzedaży”będzie dotyczyło zastosowania visual merchandisingu w największym centrum outletowym w regionie, na przykładzie kolekcji QUIOSQUE .

Systematyczna współpraca z Firmami handlowymi pomaga naszym uczniom aktualizować wiedzę marketingową, poznawać specyfikę pracy handlowca oraz sprawia ,że Szkoła jest na bieżąco ze Światem!