Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

Dzień Edukacji Narodowej

17.10.2018r. społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość ta, to nie tylko program artystyczny i podziękowania dla nauczycieli za trud włożony w wychowanie i edukację młodego pokolenia, za kształcenie „serc i umysłów”, ale także ślubowanie uczniów klas pierwszych mundurowych, które jest już tradycją Naszej Szkoły. Podczas uroczystości zaprezentowały się tegoroczne klasy pierwsze – przedstawiając swój oddział klasowy oraz profil zawodowy swojej klasy.

Raz jeszcze życzymy Wam drodzy nauczyciele spokojnej pracy i wiele satysfakcji z niej płynącej. Dobrego zdrowia i samopoczucia, dużo radości i wytrwałości, spełnienia marzeń i realizacji zawodowych planów.

Dziękujemy za uśmiech, za to że jesteście i jacy jesteście…