Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie

DYPLOMY ZA UDZIAŁ W OLIMPIADZIE INFORMATYCZNEJ

Miło nam  poinformować, że uczniowie ZSP nr 2 na kierunku Technik Informatyk startowali w Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej BÓBR. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego.

Organizatorami Konkursu są: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz firma VULCAN z Wrocławia, a wsparcia udzielają Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI) Oddział Kujawsko-Pomorski z siedzibą w Toruniu, Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej (SNTI) z siedzibą we Wrocławiu oraz Uniwersyteckie Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania (UCNTN) Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Dyplomy otrzymali: Karol Stolarczyk, Sebastian Wróblewski, Szymon Bednarski, Nikola Wołodźko, Jakub Kowalski, Kamil Zaremba, Jakub Głowacz, Rafał Fudała.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!