CISCO

W swojej kadrze nauczycieli posiadamy instruktorów z uprawnieniami do prowadzenia szkoleń w zakresie kursu IT Essentials mającego za zadanie wykształcenie przyszłych techników informatykiprzygotowanie ich do pracy w zawodzie. Każdy uczeń na kierunku Technik INFORMATYK E-SPORT może bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniu i po zdaniu końcowego egzaminu otrzymać oficjalny certyfikat CISCO.

Certyfikat IT Essentials to międzynarodowy dokument potwierdzający umiejętności zawodowe. Certyfikat honorowany jest na całym świecie, potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems.

CISCO

Oddziały szkoły

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Biuletyn Bezpieczeństwa Komputerowego OUCH! Turniej Gier Dobra Szkoła

Partnerzy szkoły

• Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
  • 5. batalion
  • WSTI Katowice
  • Bricoman
  • Europejski Fundusz Społeczny
  • Grupa Tauron
  • Jaworzno
  • Politechnika Śląska
  • Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Jaworznie
  • Otwarta szkoła
  • Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
  • Polska Fundacja im. Roberta Schumana
  • Spotted Jaworzno

Dołącz do nas!

• Zapewniamy najlepszą ofertę edukacyjną w Jaworznie dostosowaną do potrzeb rynku pracy.
  • Przygotowujemy kandydatów do pracy w Wojsku Polskim, Policji, Straży Miejskiej, Straży Granicznej, Służbie Celnej, Straży Pożarnej i Specjalistycznych Uzbrojonych Formacjach Ochronnych.
  • Zapewniamy wyspecjalizowaną, odpowiedzialną kadrę nauczycielską.

Dodatkowe atuty szkoły:

• dobra lokalizacja,
  • monitoring zapewniający bezpieczeństwo,
  • FreeWiFi ,
  • prowadzimy sekcje: strzelecką, wspinaczkową, informatyczną i wiele innych,
  • przyjazna atmosfera.

Motto ZSP nr 2:

Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek