BRICOMANIA 2018

Kolejna – trzecia BRICOMANIA za nami! W tym roku szkolnym gościliśmy uczniów z jaworznickich Szkół Podstawowych nr 6, 8 i 12. Warsztaty zawodoznawcze dla uczniów ostatnich klas gimnazjum mają na celu popularyzowanie zawodów: technik handlowiec i technik logistyk.

Zajęcia odbyły się w Zespole Szkół Pomnadgimnazjalnych nr 2 i na terenie składu-sklepu remontowo-budowlanego BRICOMAN w Jaworznie. BRICOMANIA organizowana przez ZSP nr 2 ciesz się ogromną popularnością wśród uczniów gimnazjum decydujących o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej. BRICOMANIA to doskonała okazja do poznania rzeczywistych warunków pracy handlowców i logistyków. BRICOMANIA to potwierdzenie wspaniałej współpracy pomiędzy ZSP nr 2 a Bricomanem w Jaworznie. Uczniowie Technikum nr 2 w ZSP nr 2 w Jaworznie odbywają w Bricomanie praktyki zawodowe, staże wakacyjne oraz doraźne zajęcia edukacyjne.