DRODZY CZYTELNICY!

Biblioteka korzysta z programu MOL Optivum, opracowanego specjalnie na użytek bibliotek szkolnych przez firmę Vulcan. Książki są katalogowane i ewidencjonowane w elektronicznej bazie danych oraz zaopatrywane w naklejkę z kodem kreskowym. W celu sprawnej i profesjonalnej obsługi czytelników zakupiono do biblioteki czytnik kodów kreskowych, który pozwala na sprawną rejestrację wypożyczeń i gwarantuje niezawodność identyfikacji danego dokumentu. Obecnie trwają prace nad wprowadzeniem całości księgozbioru do bazy danych MOL Optivum. Wszystkich Czytelników serdecznie zapraszam do korzystania ze zbiorów biblioteki!

mgr Adrianna Kotala, mgr Bartłomiej Nocuń

Oddziały szkoły

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Biuletyn Bezpieczeństwa Komputerowego OUCH! Turniej Gier Dobra Szkoła

Partnerzy szkoły

• Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
  • 5. batalion
  • WSTI Katowice
  • Bricoman
  • Europejski Fundusz Społeczny
  • Grupa Tauron
  • Jaworzno
  • Politechnika Śląska
  • Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie
  • Młodzieżowy Dom Kultury w Jaworznie
  • Otwarta szkoła
  • Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
  • Polska Fundacja im. Roberta Schumana
  • Spotted Jaworzno

Dołącz do nas!

• Zapewniamy najlepszą ofertę edukacyjną w Jaworznie dostosowaną do potrzeb rynku pracy.
  • Przygotowujemy kandydatów do pracy w Wojsku Polskim, Policji, Straży Miejskiej, Straży Granicznej, Służbie Celnej, Straży Pożarnej i Specjalistycznych Uzbrojonych Formacjach Ochronnych.
  • Zapewniamy wyspecjalizowaną, odpowiedzialną kadrę nauczycielską.

Dodatkowe atuty szkoły:

• dobra lokalizacja,
  • monitoring zapewniający bezpieczeństwo,
  • FreeWiFi ,
  • prowadzimy sekcje: strzelecką, wspinaczkową, informatyczną i wiele innych,
  • przyjazna atmosfera.

Motto ZSP nr 2:

Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek